KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13603066
nr 1360 3066
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Panorama. Signerad, numrerad 5/150. Motivet: 30x276 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 16 november 2020
kl 19:10:34
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.000 kr
3.400 kr
3.600 kr
4.000 kr
6
4.200 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén